ČESKÁ ASOCIACE PODNIKATELŮ V LESNÍM HOSPODÁŘSTVÍ

Česká lesnická společnost

Odborné akce České lesnické společnosti

03.10.2017 až 06.10.2017 proběhne 12. Evropský kongres lesní pedagogiky 2017, který  organizuje Ústav pro hospodářskou úpravu lesů Brandýs nad Labem na pokyn Ministerstva zemědělství ČR. Na organizaci kongresu se podílí pracovní skupina Pracovní skupina Ministerstva zemědělství zabývající se lesní pedagogikou v ČR. Kontinuitu kongresu zaštiťuje Forest Communicators Network - Subgroup Forest Pedagogics, která je součástí UNECE Timber Committee on Forests a Forest Industry and the FAO European Forestry Commission.

Jedná se o každoroční akci, která tvoří platformu pro výměnu zkušeností, diskusi na aktuální témata a výzvy, kterým lesní pedagogika v Evropě čelí. Tématy letošního kongresu jsou: „Lesní pedagogika jako nástroj komunikace s veřejností“ a „Lesní pedagogika jako nástroj vzdělávání udržitelnému rozvoji“. Tématem je i vztah a možné napětí mezi těmito dvěma aspekty lesní pedagogiky.

 

 

Rezervujte si v kalendáři:

05.10.2017 - 06.10.2017 Předcházení erozi půdy a lepší hospodaření s vodou - vliv na hospodaření v lesích a životní podmínky zvěře

12.10.2017 Quo Vadis lesnictví? - III Kam kráčí ochrana lesa a myslivost?
 

19.10.2017 - Stav lesa 10 let po Kyrillu


Podrobné informace o těchto a dalších akcích ČLS a přihlašování najdete zde.

 


Další informace najdete na http://www.cesles.cz/

 

Copyright © 2017    Česká asociace podnikatelů v lesním hospodářství   |   Webdesign ekART, Vsetín